Biłgoraj, 18.09.2005
Krzysztof Nawrocki |
|||||||||
Edward Zawadzki |
|||||||||
Krzysztof Nawrocki |
Biłgoraj, 23.10.2005
Tadeusz Wójciak |
|||||||||
Eugeniusz Szarkowicz |
|||||||||
Tadeusz Wójciak |
Biłgoraj, 20.11.2005
Aleksander Lipka |
|||||||||
Leszek Szarkowicz |
|||||||||
Tomasz Sygnowski |
Biłgoraj, 18.12.2005
Piotr Knop |
|||||||||
Franciszek Olejarz |
|||||||||
Piotr Knop |
Biłgoraj, 15.01.2006
Piotr Krajcer |
|||||||||
Aleksander Lipka |
|||||||||
Piotr Krajcer |
Biłgoraj, 19.02.2006
Józef Sygnowski |
|||||||||
Adam Kubic |
|||||||||
Tomasz Sygnowski |
|||||||||
Adam Kubic |
Biłgoraj, 19.03.2006
Walenty Bywalec |
|||||||||
Franciszek Olejarz |
|||||||||
Walenty Bywalec |
Biłgoraj, 23.04.2006
Leszek Krawczyk |
|||||||||
Eugeniusz Szarkowicz |
Biłgoraj, 21.05.2006
Henryk Plewniok |
|||||||||
Józef Garbacz |
|||||||||
Henryk Plewniok |
Biłgoraj, 18.06.2006
Stanisław Sroka |
|||||||||
Aleksander Lipka |
|||||||||
Stanisław Sroka |
Oleszyce, 10.09.2006
Piotr Krajcer |
|||||||||
Mikołaj Żyła |
|||||||||
Piotr Krajcer |
|||||||||
Józef Sygnowski |
Biłgoraj, 17.09.2006
Tadeusz Wójciak |
|||||||||
Franciszek Olejarz |
|||||||||
Tadeusz Wójciak |
Biłgoraj, 22.10.2006
Piotr Knop |
|||||||||
Aleksander Lipka |
|||||||||
Piotr Knop |
Biłgoraj, 19.11.2006
Aleksander Lipka |
|||||||||
Eugeniusz Szarkowicz |
|||||||||
Edward Zawadzki |
Biłgoraj, 17.12.2006
Stanisław Kuc |
|||||||||
Tomasz Sygnowski |
|||||||||
Stanisław Kuc |
Białogard, 24-26.12.2006
(Kolejność alfabetyczna wg mówców)
Jan Knop Stanisław Sroka Waldemar Szymański Waldemar Szymański Waldemar Szymański Waldemar Szymański Tadeusz Wójciak Tadeusz Wójciak Tadeusz Wójciak Tadeusz Wójciak
Biłgoraj, 21.01.2007
Waldemar Szymański |
|||||||||
Leszek Szarkowicz |
|||||||||
Zenon Szkodziński |
Biłgoraj, 18.02.2007
Daniel Krawczyk |
|||||||||
Franciszek Olejarz |
|||||||||
Tomasz Sygnowski |
Biłgoraj, 18.03.2007
Edward Pietrzyk |
|||||||||
Edward Pietrzyk |
Oleszyce, 08.04.2007
Tomasz Sygnowski |
|||||||||
Józef Sygnowski |
Biłgoraj, 15.04.2007
Leszek Czerniak |
|||||||||
Edward Zawadzki |
|||||||||
Leszek Czerniak |
Nałęczów, 22.04.2007
Jan Kopak |
|||||||||
Józef Sygnowski |
|||||||||
Piotr Knop |
|||||||||
Jan Kopak |
Biłgoraj, 20.05.2007
Jan Litkowicz |
|||||||||
Leszek Szarkowicz |
|||||||||
Jan Litkowicz |
Włoszakowice, 20.05.2007
(Kolejność alfabetyczna wg mówców)
Franciszek Olejarz Franciszek Olejarz Józef Sygnowski Józef Sygnowski
Ciemnoszyje, 10.06.2007
Piotr Krajcer |
|||||||||
Paweł Dąbek |
|||||||||
Piotr Krajcer |
Poznań, 17.06.2007
Jan Knop |
Paweł Dąbek |
Jan Knop |
Biłgoraj, 16.09.2007
Leszek Zawitkowski |
|||||||||
Józef Sygnowski |
|||||||||
Leszek Zawitkowski |
Poznań, 23.09.2007
(Kolejność alfabetyczna wg mówców)
Leszek Krawczyk Leszek Krawczyk Beniamin Pogoda Beniamin Pogoda
Biłgoraj, 21.10.2007
Piotr Knop |
|||||||||
Franciszek Olejarz |
|||||||||
Piotr Knop |
Biłgoraj, 18.11.2007
Henryk Plewniok |
|||||||||
Piotr Garbacz |
|||||||||
Henryk Plewniok |
Włoszakowice, 18.11.2007
Stanisław Sroka |
|||||||||
Paweł Lipianin |
|||||||||
Stanisław Sroka |
Biłgoraj, 16.12.2007
Bronisław Kaczor |
|||||||||
Eugeniusz Szarkowicz |
|||||||||
Bronisław Kaczor |
Biłgoraj, 20.01.2008
Aleksander Lipka |
|||||||||
Piotr Kubic |
|||||||||
Marek Sikora |
Biłgoraj, 17.02.2008
Edward Pietrzyk |
|||||||||
Stanisław Kuc |
|||||||||
Edward Pietrzyk |
Włoszakowice, 17.02.2008
(Kolejność alfabetyczna wg mówców)
Ryszard Armużyński Sławomir Florczak Tadeusz Wójciak Tadeusz Wójciak
Biłgoraj, 16.03.2008
Jan Knop |
|||||||||
Franciszek Olejarz |
|||||||||
Jan Knop |
Biłgoraj, 18.05.2008
Jan Litkowicz |
|||||||||
Tomasz Sygnowski |
|||||||||
Jan Litkowicz |
Biłgoraj, 15.06.2008
Walenty Bywalec |
|||||||||
Edward Zawadzki |
|||||||||
Walenty Bywalec |
Poznań, 15.06.2008
Edward Sadowy |
|||||||||
Jan Litkowicz |
|||||||||
Edward Sadowy |
Wrocław, 24.08.2008
Jan Kopak |
|||||||||
Ryszard Armużyński |
|||||||||
Nasze poświęcenie (nagrania brak z powodów technicznych) |
Marek Litkowicz |
Ciemnoszyje, 21.09.2008
Edward Pietrzyk |
|||||||||
Edward Pietrzyk |
|||||||||
Michał Targosz |
Poznań, 21.09.2008
Aleksander Lipka |
|||||||||
Paweł Kupski |
|||||||||
Aleksander Lipka |
|||||||||
Łukasz Miller |
Biłgoraj, 21.09.2008
Marek Knitter |
|||||||||
Franciszek Olejarz |
|||||||||
Marek Knitter |
Biłgoraj, 19.10.2008
Bronisław Kaczor |
|||||||||
Józef Sygnowski |
|||||||||
Bronisław Kaczor |
Mysłowice, 23.11.2008
Tadeusz Wójciak |
|||||||||
Tadeusz Wójciak |
Białogard-Młodzieżowe, 8-11.11.2008
Jan Kopak |
|||||||||
Lucjan Pulikowski |
|||||||||
Tomasz Sygnowski |
|||||||||
Tomasz Sygnowski |
|||||||||
Jerzy Kopak |
|||||||||
Jan Knop |
|||||||||
Jan Litkowicz |
|||||||||
Wojciech Łopaciński |
|||||||||
Lucjan Pulikowski |
Biłgoraj, 21.12.2008
Waldemar Szymański |
|||||||||
Eugeniusz Szarkowicz |
|||||||||
Aleksander Lipka |
Biłgoraj, 18.01.2009
Jan Kopak |
|||||||||
Franciszek Olejarz |
|||||||||
Jan Kopak |
Oleszyce, 8.02.2009
Eugeniusz Szarkowicz |
|||||||||
Józef Sygnowski |
|||||||||
Eugeniusz Szarkowicz |
Biłgoraj, 15.02.2009
Henryk Plewniok |
|||||||||
Leszek Szarkowicz |
|||||||||
Henryk Plewniok |
Włoszakowice, 15.02.2009
Edward Sadowy |
|||||||||
Tomasz Szarkowicz |
|||||||||
Edward Sadowy |
Biłgoraj, 15.03.2009
Jan Litkowicz |
|||||||||
Józef Zabój |
|||||||||
Jan Litkowicz |
|||||||||
|
|
Poznań, 15.03.2009
Skoro to wszystko ma ulec zagładzie, jakimiż powinniście być |
Piotr Knop |
||||||||
Henryk Gniadek |
|||||||||
Piotr Knop |
Wrocław, 26.04.2009
Sławomir Florczak |
|||||||||
Marek Szymański |
|||||||||
Sławomir Florczak |
Biłgoraj, 17.05.2009
Leszek Krawczyk |
|||||||||
Edward Zawadzki |
|||||||||
Leszek Krawczyk |
Oleszyce, 14.06.2009
Sławomir Florczak |
|||||||||
Tomasz Sygnowski |
|||||||||
Sławomir Florczak |
Biłgoraj, 16.08.2009
Olivier Kwarciak |
|||||||||
Franciszek Olejarz |
|||||||||
Olivier Kwarciak |
Wrocław, 23.08.2009
Ryszard Knop |
|||||||||
Walenty Bywalec |
|||||||||
Łukasz Miller |
Biłgoraj, 20.09.2009
Franciszek Olejarz |
|||||||||
Eugeniusz Szarkowicz |
|||||||||
Edward Sadowy |
Biłgoraj, 18.10.2009
Tadeusz Wójciak |
|||||||||
Edward Zawadzki |
|||||||||
Tadueusz Wójciak |
Wrocław, 25.10.2009
Daniel Krawczyk |
|||||||||
Łukasz Knop |
|||||||||
Daniel Krawczyk |
Biłgoraj, 15.11.2009
Piotr Knop |
|||||||||
Aleksander Lipka |
|||||||||
Eugeniusz Szarkowicz |
Włoszakowice, 15.11.2009
(Kolejność alfabetyczna wg mówców)
Walenty Bywalec Walenty Bywalec Jerzy Kopak Tomasz Sygnowski
Biłgoraj, 20.12.2009
Józef Garbacz |
|||||||||
Edward Sadowy |
|||||||||
Leszek Szarkowicz |
Biłgoraj (spotkanie młodzieżowe), 29-31.12.2009
Józef Sygnowski |
|||||||||
Franciszek Olejarz |
|||||||||
Józef Sygnowski |
|||||||||
Franciszek Olejarz |
|||||||||
Józef Sygnowski |
|||||||||
Aleksander Lipka |
|||||||||
Józef Sygnowski |